מגזין הבריאות שלך

אורח חיים בריא זו לא מטרה אלא דרך חיים…

iStock 000006109673XSmall 200x300 אמריקן לייזר מחיריםהיי,

מי לא התעניין פעם בהסרת שיער בלייזר? גברים ונשים כאחד. ובטח לקראת עונת הקיץ הקרבה. היום הלכתי לבדוק באמריקן לייזר מחירים לצורך סקירה לפני ביצוע חלום ישן להסרת שיער בחזה.

האמת שגם בדקתי את חברת נאטורפיל אבל אני רוצה להתמקד במחירים של אמריקן לייזר כי בסופו של דבר זו החברה שאיתה בחרתי להסיר שיער בלייזר.

אולי בהמשך אני אפרסם את המסקנות שלי מהסקירה שעשיתי לנאטורפיל.

יש לציין כי הסרת שיער בלייזר אינה ההתמחות היחידה של חברת אמריקן לייזר. בנוסף מציעה הסרת משקפיים, יישור שיניים, ניתוחים פלסטיים וטיפולי דראמואסתטיקה.

אחת הסיבות הנוספות שבחרתי בחברת אמריקן לייזר, מעבר למחירים הנוחים, היא שיש להם סניף ממש ליד הבית שלי וככה לא הייתי צריך להוציא את האוטו ולהכנס לפקקים.

רוצה לקבל את המחירים של אמריקן לייזר להסרת שיער? לחץ כאן עכשו!

לאמריקן לייזר תשעה סניפים להסרת שיער (יש לציין כי המחירים זהים בכל הסניפים): באר שבע, חיפה, טבריה, ירושלים, נתניה, ראשון לציון, רעננה, קריות ותל אביב.

לפני שאני אגע בעניין מחירים, אני רוצה לדבר על מכשירי הורדת השיער. אין לזלזל בחשיבות של זה כי מכון לא מקצועי יכול לעשות לכם נזק בלתי הפיך בעור! ולכן אין להתפשר על האיכות גם אם צריך לשלם יותר.

מכשירי הסרת השיער באינפרא אדום ברשת אמריקן לייזר מאושרים על ידי ה-FDA האמריקאי ועל ידי משרד הבריאות, ועומדים בתקן ISO 9002. בנוסף לאמריקן ליזר רישיון הפעלת חדרי ניתוח (למרות שרישיון זה לא נדרש). חדרי הטיפול מרווחים ומשוכללים, המעניקים תחושה נעימה ונינוחה בעת טיפול הסרת השיער. אמריקן לייזר משתמשת בצוות אחיות מוסמך המלווה את המטופלים לאורך כל הדרך.

המחירים של אמריקן לייזר מחולקים לטיפולי נשים ולטיפולי גברים.

אמריקן לייזר מחירים לגברים – המסלול שאני הלכתי עליו הינו מסלול הסרת שיער מהחזה והמחיר היה 3000 ₪ ל – 12 טיפולים.

אמריקן לייזר מחירים לנשים הוא מהזולים שיש לנשים אבל לא נראה לי שאני יכול לפרסם מחירים אבל תוכלו לשאול כאן אודות הטיפולים באמריקן לייזר והמחירים.

אני כמובן, הציע לך, להתחבר לאחד מהאתרים למכירות חברתיות. לא מזמן ראיתי מבצע ממש מגוחך להסרת שיער ולכן מומלץ לבדוק את זה. שוב אני אומר, אבל לעולם אל תתפשרו על האיכות.

עניין שמאוד אהבתי בנוגע למחירים של אמריקן לייזר: אין מחירון קבוע ולעולם לא תקבל הצעת מחיר בטיפול. המחיר לטיפול שלך נקבע בהתאם לצרכים ולמצב האישי שלך. יפה מאוד מצד אמריקן לייזר להציע את שיטת התמחור הזו כי אם הם היו עובדים בשיטת המחירון הם היו יכולים לגזור קופון על אותם אלו שלא שעירים במיוחד ולא צריכים טיפול איטנסיבי.

לסיכום, אמריקן לייזר מחירים לגברים ולנשים הינם מחירים תחרותיים ובנוסף לכך המחיר נקבע לך רק בהתאם למצב האישי שלך, ככה שיכול מאוד להיות שתשלם פחות ממה ששילם החבר שלך שהמליץ לך ללכת לעשות. אז אתה רוצה לקבל את מחירון של אמריקן לייזר להסרת שיער? לחץ כאן עכשו!

בהצלחה,

יוני.

קטגוריות: הסרת שיער בלייזר

*

 • RSS
 • Delicious
 • Digg
 • Facebook
 • Twitter
 • Linkedin
 • Youtube

מפרסמים

 • אלן קאר גמילה מעישון
 • לימודי נטורופתיה
 • אורה גולן - סוף לחרדות
 • הפתרון לחיסול פטרת ציפורניים

Switch to our mobile site